KA Pehrson

287194

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotisk fågel, signerad och daterad K.A Pehrson -86 färglitografi, 116/385, ca 38x46 cm

Fack 16

KA Pehrson
Budhistorik (7 bud)
1640188
600
1636848
550
1640187
500
1636848
450
1638235

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.