Salongsbord Nk

287193

SALONGSBORD, 1900-talets början, skyltmärkt NK "r31541-9 3 27", höjd 70, diameter 75

Slitage, undertill med lagnimng

Rum 5

Salongsbord Nk

Budhistorik (4 bud)

1641556
450
1641132
1641128
1631742

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.