Corneille litografi

287192

CORNEILLE (Holland 1922-2010): "Le Grand Nu Bleu" , 1988, signerad och numrerad 15/130, färglitografi, 96x122 cm

Vikskador

Visas på begäran

Corneille litografi
Budhistorik (4 bud)

1641131
1639060
1 600
1639049
1633998

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.