KA Pehrson

287191

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K.A Pehrson 96, färglitografi, 29/250, ca 33x40 cm

Fack 13

KA Pehrson
Budhistorik (6 bud)
1640822
550
1641346
500
1640822
450
1638225
1634867

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.