Victor Vasarely seriegrafi

287183

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, 15/25, färgserigrafi, 60x60 cm

Papper med vikskador

Rum 4

Victor Vasarely seriegrafi
Budhistorik (11 bud)
1642691
3 200
1641436
1642306
1641436
2 600
1641085
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.