Victor Vasarely seriegrafi

287182

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, 199/250, färgserigrafi, 53x52 cm

Papper med stötskador

Fack 3

Victor Vasarely seriegrafi
Budhistorik (11 bud)
1643465
1642893
1642893
950
1642989
900
1642893
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.