Victor Vasarely seriegrafi

287182

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, 199/250, färgserigrafi, 53x52 cm

Papper med stötskador

Fack 3

Victor Vasarely seriegrafi
Budhistorik (11 bud)
1643465
1642893
1642893
950
1642989
900
1642893
700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer