Axel Olson Littografi

287181

OLSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 214/260, färglitografi, 35,5x52 cm

Fack 18

Axel Olson Littografi
Budhistorik (16 bud)
1643627
1643624
950
1643621
900
1643617
850
1643616

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.