Axel Olson litografi

287179

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 214/260, färglitografi, 35.5x52 cm

Fack 9

Axel Olson litografi
Budhistorik (17 bud)
1643875
1643277
1643873
1643277
950
1643870
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.