Axel Olson litografi

287177

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, färglitografi, 57x99 cm

Fack 12

Axel Olson litografi

Budhistorik (7 bud)
1643241
1643240
600
1643225
550
1643040
500
1642842
450

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.