Olle Bonnier

287176

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier -62, 35/70, färglitografi, ca 21x65 cm

Gulnader

Fack 11

Olle Bonnier
Budhistorik (1 bud)

1631079
2015-01-03 10:36:37

2015-01-13 kl 19:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.