Danka Jaworska

287173

JAWORSKA, Danka (född 1951): Dansös, signerad och numrerad 102/175, färglitografi, 40x29 cm

Fack 10

Danka Jaworska
Budhistorik (12 bud)
1641794
750
1641774
700
1641792
700
1641774
650
1641787
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.