Axel Olsson litografi

287172

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 493/500, färglitografi, 24x30 cm

Fack 1

Axel Olsson litografi
Budhistorik (1 bud)

1643344
2015-01-15 14:57:48

2015-01-15 kl 15:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.