Omega armbandsur i 18 k

287170

OMEGA, herrarmbandsur, 14 k guld, Seamaster De Ville, 1960/70-tal, automatiskt urverk, datum, plexiglas, diameter 34 mm

Tavla med skador, något lös glasring

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Omega armbandsur i 18 k

Budhistorik (22 bud)
1641502
5 000
1641523
4 800
1641502
4 600
1641519
4 400
1641502
4 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer