Axel Olson litografi

287168

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, HC, färglitografi, 17.5x26 cm

Fack 2

Axel Olson litografi

Budhistorik

2015-01-15 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.