Axel Olsson litografi

287166

OLSSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, HC, färglitografi, 17.5x26.5 cm

Fack 2

Axel Olsson litografi

Budhistorik (2 bud)

1643816
1643222

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.