Skåp i mahognyfanér

287165

SKÅP, tvådelat, 1800-talets slut, sengustaviansk stil, invändigt med lådor i björk med svärtade detaljer, höjd ca 153, 79x58 cm; nycklar finns

Slitage, skadat bakstycke. Nycklar finns att hämta i Utlämningen

Rum 6

Skåp i mahognyfanér

Budhistorik (20 bud)
1641828
1 400
1641824
1 300
1641820
1641814
1641810

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.