Okänd konstnär oljemålning

287164

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Vilande boskap, osignerad, olja på pannå, 21x25 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1641833
3 800
1641827
3 600
1641823
3 400
1641819
3 200
1641804

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 455 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.