Okänd konstnär oljemålning

287164

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Vilande boskap, osignerad, olja på pannå, 21x25 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1641833
3 800
1641827
3 600
1641823
3 400
1641819
3 200
1641804

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer