Flakonger

287162

FLAKONGER, 4 st, 18-1900-tal, slipad dekor, delvis färgat glas, höjd ca 6-7,5 cm

En flakong saknar propp, mindre nagg

Diverse, Glas, Övrigt glas

Monter 18

Flakonger

Budhistorik (4 bud)

1636787
450
1636723
1632657
1631437

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.