Salvador Dali färglitografi

287161

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Carmen: The Bullfighter's Song, 1970, signerad Dali, IX/CXXV, färglitografi, 54x43 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1314

Ändringar/tillägg
IX / CXXV

Fack 18

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (20 bud)
1643260
3 800
1637779
3 600
1637213
3 400
1637778
3 400
1637213
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 455 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.