Salvador Dali färglitografi

287155

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Carmen: Carmens Death, 1970, signerad Dali, IX/CXXV, färglitografi, 54x43 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1328

Fack 18

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (21 bud)
1642947
4 200
1643646
1642947
3 800
1643645
3 600
1642947
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.