Longines armbandsur

287153

LONGINES, herrarmbandsur, 1970-tal, guld på stål, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, fixoflex band, diameter 34 mm

Bakboett med gravyr, tavla med krackeleringar

Klockor/Ur

Kundcenter

Longines armbandsur

Budhistorik (11 bud)
1641024
750
1639526
700
1636732
650
1639525
650
1636732
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer