Longines armbandsur

287153

LONGINES, herrarmbandsur, 1970-tal, guld på stål, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, fixoflex band, diameter 34 mm

Bakboett med gravyr, tavla med krackeleringar

Klockor/Ur

Kundcenter

Longines armbandsur

Budhistorik (11 bud)
1641024
750
1639526
700
1636732
650
1639525
650
1636732
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.