Öronlappsfåtölj i läder

287152

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Danmark, rostrött läder, sitthöjd 46, höjd 104 cm

Slitage, armstöd med sprickor

Rum 8

Öronlappsfåtölj i läder

Budhistorik (9 bud)
1641864
650
1641858
600
1641848
550
1641855
550
1641848
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.