Axel Olson litografi

287150

OLSSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, numrerad 205/260, färglitografi, 35x51.5 cm

Fack 9

Axel Olson litografi
Budhistorik (4 bud)

1643811
450
1643236
1643220
1643044

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.