Axel Olson Seriegrafi

287149

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, numrerad 205/260, färgetsning, 35x52 cm

Fack 9

Axel Olson Seriegrafi
Budhistorik (4 bud)

1643774
450
1643766
1643762
1643042

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.