Gustav Rudberg litografier

287148

RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2) Motiv från Ven samt Skuta, signerade Rudberg, färglitografier, ca 50x40 resp 48x37 cm

Fack 12

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (11 bud)
1641458
750
1641455
700
1639935
650
1639850
600
1639934
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.