KG Nilson

287140

NILSON K.G (född 1942): "Till J S Bach", signerad och daterad KG Nilson 2001, 45/150, färgserigrafi, bildmått 34,5x48,5 cm

Fack 7

KG Nilson
Budhistorik (15 bud)
1641524
1 300
1641547
1641524
1640658
1640658

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.