Bordslampa 1930/40-tal

287137

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, möjligen Böhlmark, träfot samt skärm i glas och mässing, höjd 52 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa 1930/40-tal

Budhistorik (22 bud)
1641795
1641788
1641759
1 900
1641759
1 700
1640950
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer