Bordslampa 1930/40-tal

287137

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, möjligen Böhlmark, träfot samt skärm i glas och mässing, höjd 52 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa 1930/40-tal

Budhistorik (22 bud)
1641795
1641788
1641759
1 900
1641759
1 700
1640950
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.