KG Nilson

287135

NILSON K.G (född 1942): "Signalen", signerad och daterad KG Nilson 1991, ea 13/15, färgetsning, bildmått 27,5x33,5 cm

Fack 4

KG Nilson
Budhistorik (9 bud)
1641809
700
1641765
650
1641761
600
1641742
550
1641215
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.