Lås 1700-tal

287133

LÅS, 2 st, järn, 1700-tal, varav ett med dekor av rocailler, längd ca 35-37 cm

Nycklar saknas, dekorelement med skador

Diverse, Allmoge

Monter 18

Lås 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
1635451
1632790
550
1631932
1631931
1631277

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.