Lås 1700-tal

287133

LÅS, 2 st, järn, 1700-tal, varav ett med dekor av rocailler, längd ca 35-37 cm

Nycklar saknas, dekorelement med skador

Diverse, Allmoge

Monter 18

Lås 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
1635451
1632790
550
1631932
1631931
1631277

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer