KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA

287131

KANDELABER, för 3 ljus samt 1 sparljus, LJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft, smide, LYKTA, 1800-tal, smide, genombruten dekor, höjd 23-63 cm

Lyktan med senare el, bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Allmoge

Rum 3

KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA

Budhistorik (7 bud)
1641648
600
1632197
550
1641647
500
1632197
450
1634786

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.