Torsten Renqvist etsning

287130

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Horisont", signerad och daterad T. Renqvist -60, 13/260, etsning, ca 19x27 cm

Gulnader

Fack 10

Torsten Renqvist etsning

Budhistorik (1 bud)

1630979
2015-01-03 03:51:05

2015-01-13 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.