Leopold Fare oljemålning

287128

FARE, Leopold (1926-1996): "Blå berg" Grimaud I, signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1994, ca 40x53 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1641863
4 800
1641862
4 600
1641852
4 400
1641850
4 200
1641847

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.