Leopold Fare oljemålning

287128

FARE, Leopold (1926-1996): "Blå berg" Grimaud I, signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1994, ca 40x53 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1641863
4 800
1641862
4 600
1641852
4 400
1641850
4 200
1641847

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer