Leopold Fare oljemålning

287127

FARE, Leopold (1926-1996): "I morgonljus", signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1993, 35x40 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1640863
700
1640859
650
1640853
600
1640509
550
1639367
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.