Leopold Fare oljemålning

287127

FARE, Leopold (1926-1996): "I morgonljus", signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1993, 35x40 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 5

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1640863
700
1640859
650
1640853
600
1640509
550
1639367
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer