Motiv från Oxford oljemålning

287126

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Oxford, olja på duk, ca 41x55 cm

Dubblerad, dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Motiv från Oxford oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1641566
1641560
2 800
1641559
2 600
1640738
1631479

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.