Gustav Rudberg litografi

287125

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Segelbåtar i månsken, signerad Gustav Rudberg 23 september 84, litografi, 76x47 cm

Dedikation

Fack 3

Gustav Rudberg litografi
Budhistorik (1 bud)

1640635
2015-01-12 19:20:57

2015-01-12 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.