Axel Olsson "Ögat som vakar"

287111

OLSON, Axel (1899-1986): Ögat som vakar, 1981, portfölj med 3 färggravyrer, bok och kassettband med poem av Maria Wine, bladen signerade och numrerade Axel Olson 129/280, 26,5x34, utgivare GKM Siwert Bergström, Malmö

Rum 1

Axel Olsson

Budhistorik (11 bud)
1640190
750
1640186
700
1640182
650
1640185
650
1640182
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.