Axel Olsson "Ögat som vakar"

287111

OLSON, Axel (1899-1986): Ögat som vakar, 1981, portfölj med 3 färggravyrer, bok och kassettband med poem av Maria Wine, bladen signerade och numrerade Axel Olson 129/280, 26,5x34, utgivare GKM Siwert Bergström, Malmö

Rum 1

Axel Olsson

Budhistorik (11 bud)
1640190
750
1640186
700
1640182
650
1640185
650
1640182
600

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer