Roualt

287108

ROUAULT, Georges (1871-1958): Les trois Clowns, färglitografi, ca 1925, signerad i trycket, tryckt av Auguste Clot, Paris, 58x45,5 cm, oramad
LITTERATUR: Chapon-Rouault 150, Wofsy 83

Rum 1

Roualt

Budhistorik (9 bud)
1663351
1663096
1662593
1662525
1657002
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.