Roualt

287108

ROUAULT, Georges (1871-1958): Les trois Clowns, färglitografi, ca 1925, signerad i trycket, tryckt av Auguste Clot, Paris, 58x45,5 cm, oramad
LITTERATUR: Chapon-Rouault 150, Wofsy 83

Rum 1

Roualt

Budhistorik (9 bud)
1663351
1663096
1662593
1662525
1657002
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer