Olof Walfrid Nilsson akvarell

287104

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Motiv från Venedig, signerad och daterad Olof W Nilsson 1921, akvarell, 53x36 cm

Med dedikation

Rum 5

Olof Walfrid Nilsson akvarell

Budhistorik (2 bud)

1639869
1636551

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.