Henning Hougaard oljemålning

287100

HOUGAARD, Henning (1922-1995): Vildänder vid isvak, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 46x65

Rum 5

Henning Hougaard oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1640157
1639794
850
1630341

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.