Baljfåtöljer empirestil

287099

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, empirestil, mahogny, dekor av lejonmaskaroner, svarvade ben, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, tyget har släppt något

Rum 10

Baljfåtöljer empirestil

Budhistorik (22 bud)
1640719
7 400
1640194
7 200
1640194
6 000
1640550
5 800
1640194
5 600

Slutpris SEK:
7 400
747 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.