Byrå Louis seize-stil

287096

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Louis seize-stil, höjd 74, 69x36 cm, nyckel finns

Spräckt och lagad skiva, fanerskador, skador, nyckel finns att hämta på utlämningen

Rum 10

Byrå Louis seize-stil

Budhistorik (18 bud)
1639017
1638279
1637495
1638277
1637495
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.