Verner Molin

287095

MOLIN, Verner (1907-1980): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 35x45 cm

Rum 5

Verner Molin

Budhistorik (7 bud)
1637241
1 600
1635449
1634835
1 400
1634735
1 300
1633741

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.