Stellan Mörner färglitografi

287094

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Teaterscen, signerad Mörner, 95/260, färglitografi, 41x30 cm

Något gulnad, vikta marginaler, kapade hörn

Fack 1

Stellan Mörner färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1640949
500
1640769
450
1640568
1639631
1634057

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.