Stellan Mörner färglitografi

287094

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Teaterscen, signerad Mörner, 95/260, färglitografi, 41x30 cm

Något gulnad, vikta marginaler, kapade hörn

Fack 1

Stellan Mörner färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1640949
500
1640769
450
1640568
1639631
1634057

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer