Tortsen Renqvist oljemålning

287093

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T.R , 55, olja på duk, ca 36x48 cm

Rum 5

Tortsen Renqvist oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1640878
7 800
1640870
7 600
1640850
7 400
1640855
7 200
1640850
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.