Birgitte Coudrain akvarell

287092

COUDRAIN, Birgitte (född 1934): Komposition, signerad Coudrain Juin -60, akvarell, 17x22,5 cm

Fack 11

Birgitte Coudrain akvarell

Budhistorik (19 bud)
1640875
1 400
1640874
1 300
1640868
1640872
1640868

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.