Gustav Rudberg oljemålning

287088

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Komposition, signerad Rudberg, olja på duk, 60x56 cm

Rum 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1639980
6 000
1640070
5 800
1639980
5 600
1640069
5 400
1639980
5 200

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.