Gustav Rudberg oljemålning

287087

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kvinna i däckstol, signerad Rudberg, olja på duk, 42x51 cm

Lagning

Rum 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1640084
1 700
1638911
1 600
1640083
1 600
1638911
1635627

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer