Gustav Rudberg oljemålning

287087

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kvinna i däckstol, signerad Rudberg, olja på duk, 42x51 cm

Lagning

Rum 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1640084
1 700
1638911
1 600
1640083
1 600
1638911
1635627

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.