Oskar Bergman gouache

287083

BERGMAN, Oskar, (1879-1963): "Grind vid Fullerö", signerad och daterad Oskar Bergman 1956, gouache, 27x37 cm

Rum 5

Oskar Bergman gouache

Budhistorik (16 bud)
1640451
3 200
1640445
1640409
2 800
1640405
2 600
1640354
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer