Pierre Olofsson färglitografi

287080

OLOFSSON, Pierre (1921-1996) "Umbria II", signerad Olofsson, färglitografi, numerad 1/40, 20x40,5 cm

Rum 5

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1640852
1640846
1640554
1634121
500
1634120
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer