Pierre Olofsson färglitografi

287080

OLOFSSON, Pierre (1921-1996) "Umbria II", signerad Olofsson, färglitografi, numerad 1/40, 20x40,5 cm

Rum 5

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1640852
1640846
1640554
1634121
500
1634120
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.