Gustav Rudberg oljemålning

287079

RUDBERG, Gustav (1915-2001):"Spanskt landskap", signerad Rudberg, daterad a tergo 1973, olja på duk uppfäst på pannå, 24x46 cm

Rum 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1640389
5 400
1640206
5 200
1640388
5 200
1640206
4 600
1640201
4 400

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.