Gustav Rudberg oljemålning

287079

RUDBERG, Gustav (1915-2001):"Spanskt landskap", signerad Rudberg, daterad a tergo 1973, olja på duk uppfäst på pannå, 24x46 cm

Rum 5

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1640389
5 400
1640206
5 200
1640388
5 200
1640206
4 600
1640201
4 400

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer